Οδοί που ανήκουν στο σχολείο μας - Όρια

Γράφτηκε από τον/την Vi Di. Posted in Γενικά στοιχεία του σχολείου μας

Σε αυτό το χάρτη google μπορείτε να ενημερωθείτε για τα γεωγραφικά όρια του σχολείου μας. Kάνοντας κλικ με το ποντίκι σας στις τρεις παυλίτσες στα αριστερά του χάρτη ανοίγει υπόμνημα με τις οδούς που ανήκουν στο σχολείο μας ενώ μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα εργαλεία του χάρτη στα δεξιά για προβολή πλήρους οθόνης.

Επιπλέον, κάθε πινεζούλα αντιστοιχεί και σε ένα δρόμο του οποίου οι κάτοικοι - μαθητές πρέπει να εγγραφούν στο 4ο Δημοτικό Σχολείο και στο 4ο Νηπιαγωγείο Περάματος. Κάνοντας κλικ με το ποντίκι σας πάνω σε κάθε πινεζούλα μπορείτε να διαβάσετε πιο αναλυτικές πληροφορίες για το νούμερο της οδού ή και τη διασταύρωση από την οποία οι μαθητές πρέπει να εγγραφούν στο σχολείο μας. Για παράδειγμα αν δίπλα στο όνομα μιας οδού αναγράφεται η ένδειξη "Όλοι" σημαίνει ότι όλα τα παιδιά που μένουν σε αυτή την οδό πρέπει να εγγραφούν στο σχολείο μας, αν αναγράφεται η ένδειξη "Μονοί" σημαίνει ότι από τους μαθητές αυτής της οδού μόνο όσοι μένουν σε μονό αριθμό θα εγγραφούν στο σχολείο μας, ενώ σε άλλες οδούς μπορεί να αναγράφονται συγκεκριμένα νούμερα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Διεύθυνση του σχολείου μας.